Descriere
Produse petroliere pentru anul 2023
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP Policlinica Stomatologică Republicană
Codul fiscal/IDNO
1003600150118
Adresa
2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Vlaicu Pârcălab, nr. 17
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
21.12.2022 09:10:02
Ultima modificare
21.12.2022 09:23:31
MTender ID
Cod CPV
09100000-0
-
Combustibili
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
207,993.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -