Descriere
Detergenți pentru anul 2023
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP Institutul Mamei și Copilului (IMC)
Codul fiscal/IDNO
1003600151643
Adresa
2062,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Burebista, 93
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
20.12.2022 17:40:42
Ultima modificare
26.12.2022 13:45:04
MTender ID
Cod CPV
39800000-0
-
Produse de curăţat şi de lustruit
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
922,518.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -