Descriere
produse alimentare pentru anul 2023
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Gimnaziul Taraclia din or.Taraclia
Codul fiscal/IDNO
1012620010380
Adresa
7401,
MOLDOVA,
or.Taraclia (r-l Taraclia),
Taraclia,
Taraclia, str. Lenina 74
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
20.12.2022 17:08:05
Ultima modificare
21.12.2022 15:33:35
MTender ID
Cod CPV
15100000-9
-
Produse de origine animală, carne şi produse din carne
Statut
Planificare
Valoarea estimată fără TVA
255,735.50
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -