Descriere
Produse alimantare pentru I jumatate a anului 2023
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Gimnaziul s.Tomai
Codul fiscal/IDNO
1011601000620
Adresa
MD-6116,
МОЛДОВА,
с.Томай (АТО Гагаузия),
АТО Гагаузия,
ул.Школьная 103а
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
20.12.2022 16:34:55
Ultima modificare
20.12.2022 16:46:41
MTender ID
Cod CPV
15800000-6
-
Различые продукты питания
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
356,500.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -