Descriere
Produse alimentare pentru I jumătate a anului 2023
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Liceul teoretic „M.Eminescu”
Codul fiscal/IDNO
1012620009740
Adresa
3900,
MOLDOVA,
mun.Cahul,
Cahul,
str. C. Negruzzi, 143
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
20.12.2022 16:31:46
Ultima modificare
22.12.2022 12:43:51
MTender ID
Cod CPV
15800000-6
-
Diverse produse alimentare
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
450,100.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -