Descriere
Instrumentar stomatologic
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP Policlinica Stomatologică Republicană
Codul fiscal/IDNO
1003600150118
Adresa
2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Vlaicu Pârcălab, nr. 17
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
20.12.2022 16:26:40
Ultima modificare
20.12.2022 17:18:10
MTender ID
Cod CPV
33130000-0
-
Instrumente şi dispozitive dentare şi de subspecialitate
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA
35,134.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -