Descriere
Procurarea combustibilului DITS Glodeni 2023
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
DITS Glodeni
Codul fiscal/IDNO
1009601000212
Adresa
MD-4901,
MOLDOVA,
or.Glodeni,
Glodeni,
str. Suveranitatii 4
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
20.12.2022 15:54:55
Ultima modificare
20.12.2022 16:42:05
MTender ID
Cod CPV
09100000-0
-
Combustibili
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
624,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -