Descriere
Servicii de Internet Mobil
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP Centrul Național de Asistență Medicală Urgentă Prespitalicească
Codul fiscal/IDNO
1015600032824
Adresa
MD,
MOLDOVA,
locality,
mun.Chişinău,
str. Constantin Virnav, 16
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Peștereanu Nina
Telefonul de contact
+37322025907
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
20.12.2022 15:23:25
Ultima modificare
20.12.2022 15:28:14
MTender ID
Cod CPV
72200000-7
-
Servicii de programare şi de consultanţă software
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
165,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -