Descriere
Produse lactate
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP SPITALUL RAIONAL OCNIȚA
Codul fiscal/IDNO
1003604150806
Adresa
7101,
MOLDOVA,
or.Ocniţa (r-l Ocniţa),
Ocniţa,
strada Sănătății nr.20
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
20.12.2022 15:14:08
Ultima modificare
20.12.2022 15:20:57
MTender ID
Cod CPV
15500000-3
-
Produse lactate
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
247,619.17
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -