Descriere
Servicii de dermatovenerologie
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP AMT Centru
Codul fiscal/IDNO
1003600153267
Adresa
MD2001,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. 31 August, 1989,63
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
20.12.2022 13:43:36
Ultima modificare
26.12.2022 16:38:42
MTender ID
Cod CPV
85100000-0
-
Servicii de sănătate
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
420,840.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -