Descriere
Servicii de încărcare, menținere și restabilire a cartușelor
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP Centrul Național de Asistență Medicală Urgentă Prespitalicească
Codul fiscal/IDNO
1015600032824
Adresa
MD,
MOLDOVA,
locality,
mun.Chişinău,
str. Constantin Virnav, 16
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Peștereanu Nina
Telefonul de contact
+37322025907
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
20.12.2022 11:49:23
Ultima modificare
20.12.2022 11:53:56
MTender ID
Cod CPV
50300000-8
-
Servicii de reparare şi de întreţinere şi servicii conexe pentru computere personale, pentru echipament de birotică, pentru echipament de telecomunicaţii şi pentru echipament audiovizual
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
87,625.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -