Descriere
Produselor petroliere pentru anul 2023
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP Centrul de Sănătate Cahul
Codul fiscal/IDNO
1013603001636
Adresa
MD-3901,
MOLDOVA,
mun.Cahul,
Cahul,
str. Ştefan cel Mare, 27
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
20.12.2022 11:25:36
Ultima modificare
20.12.2022 11:33:22
MTender ID
Cod CPV
09200000-1
-
Petrol, cărbune şi produse petroliere
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
235,033.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -