Descriere
Produse Placer 2023_1 Repetat
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Şcoala Profesională nr.10, mun. Chişinău
Codul fiscal/IDNO
1008600014114
Adresa
2023,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Otovasca, 27
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
20.12.2022 11:14:57
Ultima modificare
20.12.2022 11:14:57
MTender ID
Cod CPV
15800000-6
-
Diverse produse alimentare
Statut
Planificare
Valoarea estimată fără TVA
104,938.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -