Descriere
Lucrări de reparație a încăperii pentru PTI
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
BANCA NAȚIONALĂ A MOLDOVEI
Codul fiscal/IDNO
79592
Adresa
MD-2005,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd. Grigore Vieru, 1
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
20.12.2022 10:12:39
Ultima modificare
20.12.2022 10:27:39
MTender ID
Cod CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
93,561.97
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -