Descriere
Proiect de furare a sondei expluatabile pentru aprovizionzrea cu apa a populatiei
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primăria c.Tartaul de Salcie
Codul fiscal/IDNO
1007601007594
Adresa
3930,
MOLDOVA,
s.Tartaul de Salcie,
Cahul,
Primăria c.Tartaul de Salcie
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
20.12.2022 10:11:23
Ultima modificare
20.12.2022 10:11:23
MTender ID
Cod CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Statut
Planificare
Valoarea estimată fără TVA
1,056,553.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -