Descriere
achiziționarea echipamentului de iluminare scenică și accesorii
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Teatrul National de Opera si Balet Maria Biesu
Codul fiscal/IDNO
1004600007910
Adresa
MD-2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd. Ştefan cel Mare şi Sfânt 152
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
19.12.2022 23:47:09
Ultima modificare
19.12.2022 23:47:09
MTender ID
Cod CPV
31500000-1
-
Aparatură de iluminat şi lămpi electrice
Statut
Planificare
Valoarea estimată fără TVA
625,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -