Descriere
Servicii de reincarcare, restabilire si intretinere a cartuselor
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Procuratura Generala
Codul fiscal/IDNO
1006601003865
Adresa
MD-2001,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd. Stefan cel Mare şi Sfânt,73
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Ghenadie Vacarciuc
Telefonul de contact
+37369999170
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
19.12.2022 17:46:08
Ultima modificare
20.12.2022 17:02:50
MTender ID
Cod CPV
50300000-8
-
Servicii de reparare şi de întreţinere şi servicii conexe pentru computere personale, pentru echipament de birotică, pentru echipament de telecomunicaţii şi pentru echipament audiovizual
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
750,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -