Descriere
Produse petroliere pentru anul 2023
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Directia Educatie Ungheni
Codul fiscal/IDNO
187509
Adresa
MD-3606,
MOLDOVA,
mun.Ungheni,
Ungheni,
str. Nationala 9
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Natalia Braguta
Telefonul de contact
0236 2-20-94
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
19.12.2022 16:59:28
Ultima modificare
20.12.2022 11:49:21
MTender ID
Cod CPV
09100000-0
-
Combustibili
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
934,999.99
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -