Descriere
Procurarea produselor alimentare pentru semestrul I 2023.Grădiniţa Borogani, r-l Leova
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primaria Borogani
Codul fiscal/IDNO
1007601005936
Adresa
6335,
MOLDOVA,
s.Borogani,
Leova,
s.Borogani ,r-l Leova
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
19.12.2022 14:23:49
Ultima modificare
20.12.2022 10:35:20
MTender ID
Cod CPV
15800000-6
-
Diverse produse alimentare
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
439,600.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -