Descriere
Servicii de curățenie în incinta blocurilor administrative ale Direcției regionale „Nord” a IGC pentru anul 2023
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Direcția regională „Nord” a IGC
Codul fiscal/IDNO
1007601000676
Adresa
3100,
MOLDOVA,
mun.Bălţi,
mun.Bălţi,
str.Stefan cel Mare 140A
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
19.12.2022 14:19:55
Ultima modificare
19.12.2022 14:26:00
MTender ID
Cod CPV
90900000-6
-
Servicii de curăţenie şi igienizare
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
125,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -