Descriere
Produse petroliere anul 2023
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP Spital raional Taraclia
Codul fiscal/IDNO
1003610003215
Adresa
7402,
MOLDOVA,
or.Taraclia (r-l Taraclia),
Taraclia,
str.Valeriu Cioban,1,or.Taraclia
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
19.12.2022 13:18:56
Ultima modificare
19.12.2022 14:10:24
MTender ID
Cod CPV
09100000-0
-
Combustibili
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
161,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -