Descriere
PRODUSE ALIMENTARE
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IP Gimnaziul M.Eminescu Nisporeni
Codul fiscal/IDNO
1013620011708
Adresa
6001,
MOLDOVA,
or.Nisporeni,
Nisporeni,
str.Alexandru cel Bun nr.56
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
19.12.2022 12:02:13
Ultima modificare
19.12.2022 12:02:13
MTender ID
Cod CPV
15800000-6
-
Diverse produse alimentare
Statut
Planificare
Valoarea estimată fără TVA
128,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -