Descriere
FortiGate Security Gateway
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
JV “Efes Vitanta Moldova Brewery” JSC
Codul fiscal/IDNO
1003600015208
Adresa
MD-2023,
МОЛДОВА,
мун.Кишинэу,
мун.Кишинэу,
Uzinelor 167
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Evgheni Sevcenco
Telefonul de contact
+37379120122
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
19.12.2022 11:57:35
Ultima modificare
19.12.2022 13:54:16
MTender ID
Cod CPV
30200000-1
-
Компьютерное оборудование и принадлежности
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA
15,900.00
USD
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -