Descriere
Lucrări de construcție a casei tradiționale moldovenești ,în satul Pelinei r-ul Cahul etapa -II
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primaria com.Pelinei
Codul fiscal/IDNO
1007601007011
Adresa
3927,
MOLDOVA,
s.Pelinei,
Cahul,
Pelinei
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
19.12.2022 11:30:19
Ultima modificare
21.12.2022 11:30:45
MTender ID
Cod CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA
3,767,601.72
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -