Descriere
Produse petroliere
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Autoritatea Aeronautica Civila
Codul fiscal/IDNO
1012601000074
Adresa
2026,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd.Dacia 80/2
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
19.12.2022 11:19:41
Ultima modificare
19.12.2022 11:41:06
MTender ID
Cod CPV
09100000-0
-
Combustibili
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
141,666.67
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -