Descriere
Echipamente medicale - Seringi insulin, 1 ml, cu ac detasabil
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IP UCIMP DS
Codul fiscal/IDNO
1009600018430
Adresa
MD-2004,
MOLDOVA,
locality,
mun.Chişinău,
mun. Chişinău, sec. Buiucani, str. Ciorbă Toma, 18A
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
19.12.2022 11:12:01
Ultima modificare
19.12.2022 13:42:02
MTender ID
Cod CPV
33100000-1
-
Echipamente medicale
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
450,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -