Descriere
,,Reparatia cladirii administrative a Centrului Cultural Colibasi cu amenajarea cailor de acces,, s.Colibasi,r-ul Cahul
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primaria Colibasi
Codul fiscal/IDNO
1007601006586
Adresa
MD9416,
MOLDOVA,
s.Colibaşi,
Cahul,
str.Libertatii
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
18.12.2022 15:37:25
Ultima modificare
24.12.2022 11:03:48
MTender ID
Cod CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
4,744,200.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -