Descriere
Achiziționare mobilier
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Ministerul Educației și Cercetării
Codul fiscal/IDNO
1006601000107
Adresa
MD-2033,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Chişinău, Piaţa Marii Adunări Naţionale, 1
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Eugeniu Abașev
Telefonul de contact
(022)27-74-76
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
16.12.2022 18:59:51
Ultima modificare
16.12.2022 19:05:28
MTender ID
Cod CPV
39100000-3
-
Mobilier
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
82,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -