Descriere
Produse alimentare pentru instituția de educație timpurie nr. 194 din or.Codru, pentru anul 2023
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primăria or.Codru
Codul fiscal/IDNO
1007601010482
Adresa
2011,
MOLDOVA,
or.Codru (mun. Chişinău),
mun.Chişinău,
str.Costiujeni, 8
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
16.12.2022 16:47:51
Ultima modificare
19.12.2022 16:15:43
MTender ID
Cod CPV
15800000-6
-
Diverse produse alimentare
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
1,702,707.50
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -