Descriere
Servicii de amenajare şi salubrizare a stăzilor, inclusiv spațiile verzi și îngrijirea cimitirelor, în or. Nisporeni pentru perioada anului 2023
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primaria or.Nisporeni
Codul fiscal/IDNO
1007601006737
Adresa
6401,
MOLDOVA,
or.Nisporeni,
Nisporeni,
or.Nisporeni str.Al.cel Bun,55
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Ecaterina Ciochină
Telefonul de contact
067710858
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
16.12.2022 16:44:10
Ultima modificare
19.12.2022 17:34:10
MTender ID
Cod CPV
90600000-3
-
Servicii de curăţenie şi igienizare în mediu urban sau rural şi servicii conexe
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
2,379,466.60
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -