Descriere
Servicii de deservire și extindere a garanției sistemului de stocare a datelor Sistemelor Cadastrale HP 3PAR pentru anul 2023
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Agentia Servicii Publice
Codul fiscal/IDNO
1002600024700
Adresa
2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Puskin, 42
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
16.12.2022 16:43:48
Ultima modificare
19.12.2022 16:52:24
MTender ID
Cod CPV
50310000-1
-
Repararea şi întreţinerea maşinilor de birou
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
211,680.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -