Descriere
Materiale de construcţii şi articole conexe (cu livrare)
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Direcţia Regională Centru
Codul fiscal/IDNO
1010601000335
Adresa
MD-2059,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Petricani 19
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
16.12.2022 16:20:42
Ultima modificare
17.12.2022 10:54:52
MTender ID
Cod CPV
44100000-1
-
Materiale de construcţii şi articole conexe
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
137,500.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -