Descriere
Lucrări publice de reabilitare a gradinitei din s. Branzenii Noi
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primaria Brinzenii Noi
Codul fiscal/IDNO
1007601002049
Adresa
5813,
MOLDOVA,
locality,
Teleneşti,
5813 s.Brinzenii Vechi r.Telenesti
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Tcaciuc Veaceslav
Telefonul de contact
+37325870236
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
16.12.2022 16:10:21
Ultima modificare
16.12.2022 16:27:27
MTender ID
Cod CPV
45210000-2
-
Lucrări de construcţii de clădiri
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
1,359,717.18
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -