Descriere
Achiziționarea serviciilor de internet mobil
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Curtea de Conturi a RM
Codul fiscal/IDNO
1007601001330
Adresa
MD-2001,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Bd. Stefan cel Mare 69
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
16.12.2022 16:08:43
Ultima modificare
16.12.2022 16:26:10
MTender ID
Cod CPV
72400000-4
-
Servicii de internet
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
62,500.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -