Descriere
Produse alimentare pentru pacienții bolnavi de tuberculoză pentru anul 2023
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP AMT Centru
Codul fiscal/IDNO
1003600153267
Adresa
MD2001,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. 31 August, 1989,63
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
16.12.2022 15:33:07
Ultima modificare
17.01.2023 13:53:51
MTender ID
Cod CPV
15800000-6
-
Diverse produse alimentare
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA
465,976.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -