Descriere
”Servicii de întreținerea drumurilor publice locale 76,47 km raionul Leova, pentru anul 2023”
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Consiliul raional Leova
Codul fiscal/IDNO
1007601004102
Adresa
MD-6301,
MOLDOVA,
or.Leova,
Leova,
Str.Independentei, 5
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
16.12.2022 15:26:36
Ultima modificare
16.12.2022 15:50:25
MTender ID
Cod CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
1,735,177.41
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -