Descriere
Servicii de deservire tehnică a excavatoarelor JCB 3CX-JCB 4CX, pentru anul 2023 (REPETAT)
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
TERMOELECTRICA
Codul fiscal/IDNO
1003600026295
Adresa
MD-2024,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Tudor Vladimirescu, 6
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
16.12.2022 15:16:04
Ultima modificare
23.12.2022 12:00:00
MTender ID
Cod CPV
50530000-9
-
Servicii de reparare şi de întreţinere a maşinilor
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată fără TVA
300,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -