Descriere
Achiziționarea Produselor alimentare pentru IET din S.Ochiul Alb rn Drochia pentru perioada 01.01.2023 - 31.07.2023
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primaria Ochiul Alb
Codul fiscal/IDNO
1007601010622
Adresa
MD-5225,
MOLDOVA,
s.Ochiul Alb,
Drochia,
s.Ochiul Alb r-nul Drochia
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
16.12.2022 15:08:14
Ultima modificare
20.12.2022 11:27:28
MTender ID
Cod CPV
15800000-6
-
Diverse produse alimentare
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
242,520.15
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -