Descriere
Deservirea tehnică și reparație a automobilelor
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Serviciul National de Management al Frecventelor Radio
Codul fiscal/IDNO
1003600042163
Adresa
MD-2003,
MOLDOVA,
or.Durleşti,
mun.Chişinău,
Strada N. Dimo 22/20
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
16.12.2022 14:55:56
Ultima modificare
11.01.2023 11:23:46
MTender ID
Cod CPV
50110000-9
-
Servicii de reparare şi de întreţinere a autovehiculelor şi a echipamentelor conexe
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA
251,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -