Descriere
Produse petroliere și lubrifianți pentru DETS sectorul Ciocana și instituțiile subordonate anul 2023
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Directia educatie, tineret şi sport sectorul Ciocana
Codul fiscal/IDNO
1007601009565
Adresa
2044,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Aleco Russo, 57
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Marian Elena Iațcu Rodica
Telefonul de contact
022499661
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
16.12.2022 12:17:24
Ultima modificare
16.12.2022 12:53:02
MTender ID
Cod CPV
09100000-0
-
Combustibili
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
253,500.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -