Descriere
Serviciilor de formare profesională continuă a medicilor, farmaciștilor și asistentelor medicale
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP Asociația Medicală Teritorială Botanica
Codul fiscal/IDNO
1003600153360
Adresa
2038,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd.Dacia 5/2
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Cecoi Mariana
Telefonul de contact
0-22-53-16-33, 079436345
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
16.12.2022 11:51:58
Ultima modificare
21.12.2022 15:44:07
MTender ID
Cod CPV
85100000-0
-
Servicii de sănătate
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA
499,582.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -