Descriere
Servicii de reparație, mentenanță a imprimantelor și copiatoarelor, încărcarea și regenerare a cartușelor la imprimante și copiatoare 2023
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP Asociația Medicală Teritorială Botanica
Codul fiscal/IDNO
1003600153360
Adresa
2038,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd.Dacia 5/2
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Cecoi Mariana
Telefonul de contact
0-22-53-16-33, 079436345
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
16.12.2022 11:39:29
Ultima modificare
21.12.2022 17:16:35
MTender ID
Cod CPV
50300000-8
-
Servicii de reparare şi de întreţinere şi servicii conexe pentru computere personale, pentru echipament de birotică, pentru echipament de telecomunicaţii şi pentru echipament audiovizual
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
356,741.65
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -