Descriere
Servicii de spălare și dezinfecție a lenjeriei
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP SCMS MPS
Codul fiscal/IDNO
1003600150716
Adresa
2005,
MOLDOVA,
locality,
mun.Chişinău,
Str.Puskin-51
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
16.12.2022 11:20:30
Ultima modificare
16.12.2022 11:23:48
MTender ID
Cod CPV
98310000-9
-
Servicii de spălătorie şi de curăţătorie uscată
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
681,700.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -