Descriere
Produse alimentare La Liceul Teoretic”D.Cantemir”,or.Cahul(I jum.a anului 2023)
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Liceul Dmitrii Cantemir
Codul fiscal/IDNO
1012620010069
Adresa
3900,
MOLDOVA,
mun.Cahul,
Cahul,
Cahul
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Demianenco Valentina
Telefonul de contact
078697303
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
16.12.2022 11:07:51
Ultima modificare
16.12.2022 12:16:31
MTender ID
Cod CPV
15800000-6
-
Diverse produse alimentare
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
339,410.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -