Descriere
Procurarea produselor alimentare anul 2023
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primaria com Pascani
Codul fiscal/IDNO
1007601009945
Adresa
MD4834,
MOLDOVA,
s.Paşcani (r-l Criuleni),
Criuleni,
str.Sfîntul Dumitru
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
16.12.2022 10:10:39
Ultima modificare
16.12.2022 11:47:42
MTender ID
Cod CPV
15800000-6
-
Diverse produse alimentare
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA
745,664.40
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -