Descriere
Produse alimentare pentru I jumătate a anului 2023
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IP Școala Profesională nr.4 din mun. Bălți
Codul fiscal/IDNO
1007602003973
Adresa
3100,
MOLDOVA,
mun.Bălţi,
mun.Bălţi,
m.Bălți, str.Iv.Franco 7
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
16.12.2022 09:40:48
Ultima modificare
16.12.2022 09:40:48
MTender ID
Cod CPV
15800000-6
-
Diverse produse alimentare
Statut
Planificare
Valoarea estimată fără TVA
559,680.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -