Descriere
servicii de salubrizare a orasului Vatra petru anul 2023
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primăria orașului Vatra
Codul fiscal/IDNO
1007601009554
Adresa
MD-2055,
MOLDOVA,
or.Vatra,
mun.Chişinău,
strada Ștefan Vodă, nr. 5
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
15.12.2022 22:21:44
Ultima modificare
15.12.2022 22:36:42
MTender ID
Cod CPV
90500000-2
-
Servicii privind deşeurile menajere şi deşeurile
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
1,989,237.97
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -