Descriere
Complex sportiv și de joacă pentru copii cu livrare și instalare
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primaria Hlinaia
Codul fiscal/IDNO
1007601008627
Adresa
MD-4634,
MOLDOVA,
s.Hlinaia (r-l Edineţ),
Edineț,
Edinet s.Hlinaia
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
15.12.2022 17:30:23
Ultima modificare
15.12.2022 17:39:05
MTender ID
Cod CPV
37400000-2
-
Articole şi echipament de sport
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
489,428.17
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -