Descriere
produse alimentare pentru jumătate 1 anului 2023
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Liceul Teoretic Hristo Botev din s. Valea-Perjei
Codul fiscal/IDNO
1013620012897
Adresa
7427,
МОЛДОВА,
с.Валя Пержей (р-н Тараклия),
Тараклия,
str. Comsomolului
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
15.12.2022 16:54:11
Ultima modificare
16.12.2022 13:31:03
MTender ID
Cod CPV
15800000-6
-
Различые продукты питания
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
239,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 decembrie 2022 -
01 decembrie 2022 -