Descriere
Servicii de salubrizare a orașului Vatra pentru anul 2023
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primăria orașului Vatra
Codul fiscal/IDNO
1007601009554
Adresa
MD-2055,
MOLDOVA,
or.Vatra,
mun.Chişinău,
strada Ștefan Vodă, nr. 5
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
15.12.2022 16:20:00
Ultima modificare
15.12.2022 17:44:19
MTender ID
Cod CPV
90500000-2
-
Servicii privind deşeurile menajere şi deşeurile
Statut
Planificare
Valoarea estimată fără TVA
1,989,237.97
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -